• News
| 21 grudnia 2016

Podsumowanie roku 2016

Koniec roku to dla nas wszystkich pretekst do zatrzymania się i spojrzenia wstecz. Zastanawiamy się nad tym co udało nam się osiągnąć, jakie plany zrealizować, jakich poznaliśmy ludzi i co wnieśli do naszego życia. Z drugiej strony przychodzą też refleksje o naszych porażkach, przeszkodach, które wpłynęły na nasze życie, i z których trzeba było wyciągnąć lekcję na przyszłość. Postanowiliśmy jednak skupić się na tym co było dobre, jakie bariery udało nam się przekroczyć i jakie marzenia urzeczywistnić, bo było ich sporo. Chcemy też spojrzeć naprzód i wyznaczyć sobie dalsze ścieżki, którymi będziemy kroczyć a także kolejne wyzwania, którym postaramy się sprostać.

Rok 2016 był dla nas bardzo ważny, stanowił swego rodzaju podsumowanie, kondensację naszych dotychczasowych działań i pozwolił nam urzeczywistnić część z wielu naszych marzeń, nie tylko muzycznych, choć głównie. Przede wszystkim nasza działalność jako INCO Records nabrała tempa i wyszła poza cztery ściany studia, żeby dać o sobie znać szerszej publiczności. Wszystkim tym, którzy od początku byli z nami i wspierali nasze działania chcielibyśmy w tym momencie podziękować. Nic tak nie dodaje siły i nie motywuje do realizowania swoich pasji jak wsparcie od bliskich osób. Z naszej strony możemy zagwarantować, że wszystkie realizowane projekty nadal będą wypełnione naszą pasją do muzyki i w każdym z nich pozostawiamy część naszego serca.

Przełomowym wydarzeniem dla nas było wydanie płyty Incognito ”Utwory zebrane”. Bardzo cieszy nas fakt, że w tym projekcie uczestniczyło wielu znakomitych i obiecujących artystów, takich jak Adela Konop, Ania Hnatowicz, Dominika Skrzypek, Jakub Kujawa, Adam Miszewski, Wojciech Jachna, Chmielix oraz Michał Skoczek. Za mix odpowiadał Filip Pniewski, natomiast na mastering Marcin Bociński, ludzie dzięki którym ostateczne brzemienia w każdym numerze dopracowane zostały do kształtu jaki chcieliśmy osiągnąć.

Aktualnie skupiamy się na działaniach związanych z nową płytą Demara, której premiera będzie miała miejsce w połowie 2017 roku. Klimat tego albumu utrzymany będzie w podobnej konwencji co płyta Incognito, za produkcje której również był odpowiedzialny Demar. W nowym roku pojawiać się będą kolejne single artysty do których wideoklipy zrealizowane zostaną w naszym studio.

W związku z tym, że nasza działalność ciągle się rozwija i nabiera rozpędu, w nadchodzącym roku wychodzimy poza ramy realizacji dźwięku i oficjalnie poszerzamy ją o tworzenie wideoklipów. Obecnie została zawiązana grupa kreatywna i z początkiem roku podejmowane będą kolejne działania.

Na nowy rok szykuje się również kilka nowych obiecujących projektów o których na pewno wkrótce usłyszycie. Jako INCO Records jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi artystami, dla których muzyka tak jak dla nas jest siłą napędową życia. Nie zamykamy się w obrębie jednego gatunku, szukamy zarówno starych i klasycznych brzmień jak i świeżych pomysłów, które łączy ze sobą jeden wspólny mianownik - pasja do tworzenia muzyki.

Rok 2016 był dla nas przełomowy, udało nam się ciężką pracą i ogromnymi pokładami energii zrealizować część naszych marzeń i otworzyć sobie drogę do dalszego rozwoju, W Nowy Rok wchodzimy z kolejnymi pomysłami i wiarą, że uda nam się osiągnąć jeszcze więcej- czego życzymy również i Wam!

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

0